Продавница

Влажни марами “Легни Бианчи” (40 парчиња – 20х30см.) – Camon

290.00мкд


Хигенски марамици за надворешно чистење на шепи, крзно, лице, уши и очи со пријатен мирис на бел бор.
Го прочистува крзното, го негува и омекнува

Марамчиња за чистење за нежно чистење на крзното и устата.
Мирис на бели дрва.

– без алкохол
– без парабен

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЛА025

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница