Продавница

Влажни марами “Ехцел” (40 парчиња – 20х30см.) – Camon

250.00мкд


Влажни марами “Ехцел” (40 парчиња – 20х30см.) – Camon
Хигенски марамици за надворешно чистење на шепи, крзно, лице, уши и очи со пријатен мирис.
Го прочистува крзното, го негува и омекнува

Многу практични марамчиња за чистење на вашето домашно милениче: чувајте ги секогаш при рака дома или за време на патувањата, за да се отстрани непријатниот мирис и да се исчистат крзното, шепите, устата или ушите.
Со алое вера и морски мирис го освежува, храни и заштитува крзното на миленикот.

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЛА020

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница