Продавница

Camon – Влажни марамици за миленици со Алое Вера (15 парчиња)

170.00мкд


Хигенски марамици (15 парчиња)
за надворешно чистење на шепи, крзно, лице, уши и очи.
неиритирачко за чистење на очи, со мирис на алое вера
Со пријатен мирис, го штитат и омекнуваат крзното

Земја на потекло : ЕУ

Шифра: ЛА070

en_USEnglish
0