Продавница

Влажни марами Ексел (ракавица) за миленици со мирис на алое вера и алантоин 17х27см. (6 парчиња) – Camon

320.00мкд


Влажни марами Ексел (ракавица) за миленици со мирис на алое вера и алантоин – Camon
Влажни марамчиња за чистење и неутрализирање на мириси на крзното, шепите и ушите на вашето милениче.
Влажните марамчиња се во форма на ракавица и содржат Алое вера и алантоин кои го омекнуваат и негуваат крзното на вашето милениче.

Мит марамчиња за брзо чистење на вашите миленици – Бебешки мирис во прав

Секогаш чувајте ги овие ракавици за чистење миленичиња на дофат! Дома или во движење, тие се одлични за чистење на крзното и шепите на вашето домашно милениче, за контрола на мирисите, за чистење на лицето и ушите.
Нивната формула содржи Алое Вера и Алантоин кои го смируваат, негуваат и штитат крзното на вашето домашно милениче.

Насоки: отворете го пластичниот капак и извадете марамче. Секогаш затворајте го капакот по употреба. Не користете на очите и мукозните мембрани.

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЛА092

Увозник за Македонија:
Пријатели-миленици
Никола Тесла 42 Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница