Продавница

Vitapol Panama pet – Кафез за глодари (зајак, морско прасе) 149х74х64см.

10,900.00мкд


Vitapol Panama pet – Кафез за глодари (зајак, морско прасе) 149х74х64см.

Извозник: Витапол – ЕУ
Шифра:
PP 50625 – гри

Увозник за Македонија:
Пријатели – миленици
Никола Тесла 42
Битола

 

* куќарката е дополнителен избор.

Категории: , . Брендови:
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница