Продавница

Вртелешка / Тркало за трчање за хрчаци

260.00мкд


Вртелешка / Тркало за трчање за хрчаци
Метална вртелешка за хрчаци
Димензии:
висина – 16см,
дијаметар – 11см
Шифра: 324.03

Категории: , .
0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница