Продавница

VITAPOL – Стик за глодари со вкус на јаболко 45гр.

65.00мкд


VITAPOL – Стик за глодари со вкус на јаболко 45гр.
Додаток во исхраната за Вашиот миленик глодар (зајче, морско прасе или хрчак)
Го обожаваат вкусот на стиковите, и преку нив добиваат витамини.
Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП3114

en_USEnglish
0