Продавница

VITAPOL – Стик за глодари со вкус на шумско овошје 2 парчиња 90гр.

110.00мкд


VITAPOL – Стик за глодари со вкус на шумско овошје 2 парчиња 90гр.
Додаток во исхраната за Вашиот миленик глодар (зајче, морско прасе или хрчак)
Го обожаваат вкусот на стиковите, и преку нив добиваат витамини.
Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП1110

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница