Продавница

VITAPOL – Мени закуска за глодари со вкус на цвекло 40гр.

70.00мкд


VITAPOL – Мени закуска за глодари со вкус на цвекло 40гр.
Додаток во исхраната за Вашиот миленик глодар (зајче, морско прасе или хрчак)
Го обожаваат вкусот, и преку нив добиваат витамини што им се потребни во текот на денот.
Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП1013

en_USEnglish
0