Продавница

VITAPOL – Мени закуска за глодари витамински стапчиња 60гр.

70.00мкд


VITAPOL – Мени закуска за глодари витамински стапчиња 60гр.
Додаток во исхраната за Вашиот миленик глодар (зајче, морско прасе или хрчак)
Го обожаваат вкусот, и преку нив добиваат витамини што им се потребни во текот на денот.
Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП1017

en_USEnglish
0