Продавница

VITAPOL – Корнет закуска за глодари 40гр.

90.00мкд


VITAPOL – Корнет закуска за глодари 40гр.
Додаток во исхраната за Вашиот миленик глодар (зајче, морско прасе или хрчак)
Го обожаваат вкусот на корнетите, и преку нив добиваат витамини.

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП-1124

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница