Продавница

VITAPOL – Витамински топчиња за глодари со вкус на шумско овошје 75гр.

120.00мкд


VITAPOL – Витамински топчиња за глодари со вкус на шумско овошје 75гр.
Додаток во исхраната за Вашиот миленик глодар (зајче, морско прасе или хрчак)
Го обожаваат вкусот, и преку нив добиваат витамини што им се потребни во текот на денот.
Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП1031

en_USEnglish
0