Продавница

VITAPOL – Витамински топчиња за глодари со вкус на морков 75гр.

120.00мкд


VITAPOL – Витамински топчиња за глодари со вкус на морков 75гр.
Додаток во исхраната за Вашиот миленик глодар (зајче, морско прасе или хрчак)
Го обожаваат вкусот, и преку нив добиваат витамини што им се потребни во текот на денот.

Земја на потекло: ЕУ
Шифра: ЗВП1036

Увозник за Македонија:
Пријатели-Миленици
Никола Тесла 42 – Битола

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница