Продавница

Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач RS-68L

990.00мкд


Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач RS-68L
Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач кој се поставува на една страна од аквариумот. Има јачина од 4 watt и е погодна за аквариуми со должина од 40-60см.

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница