Продавница

Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач RS-58L

850.00мкд


Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач RS-58L
Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач кој се поставува на една страна од аквариумот. Има јачина од 3.5 watt и е погодна за аквариуми со должина од 30-50см.

Земја на потекло : Кина
Шифра: ФАФА-РС58Л

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница