Продавница

Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач RS-38L

700.00мкд


Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач RS-38L
Диоди за осветлување на аквариум комплет со држач кој се поставува на една страна од аквариумот.
Има јачина од 2 watt и е погодна за аквариуми со должина од 20-40см.

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница