Продавница

SERA Flora – Храна за риби 22гр

260.00мкд


Флора – храна за риби, која е со поголеми хранливи вредности, збогатена со спирулина, морски алги, витамини и провитамини и доведува до побрзо растење на вашите риби.
Производител: Сера
Земја на потекло: ЕУ

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница