Украсна трева со керамика – 8х11х19см.

590.00мкд


Трева – декоративен детал за во аквариум изработен од пвц.
Висина: 19см
Должина: 11см
Ширина: 8.5см

Земја на потекло: Кина
Шифра: SK314

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница