Украсна трева со керамика – 8х12х20см.

590.00мкд


Трева – декоративен детал за во аквариум изработен од пвц.
Висина: 20см
Должина: 12см
Ширина: 8см

Земја на потекло: Кина
Шифра: SK309

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница