Украсна трева со керамика – 8х14х17см.

590.00мкд


Трева – декоративен детал за во аквариум изработен од пвц.
Висина: 17см
Должина: 14см
Ширина: 8см

Земја на потекло: Кина
Шифра: PK904SA

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница