Украсна трева – пвц 10х4х7см.

240.00мкд


Декоративна трева за во аквариум / кугла.
Висина: 10х4х7см

Земја на потекло: Кина
Шифра:

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница