Украсна трева – пвц 9х23см

350.00мкд


Декоративна трева за во аквариум / кугла.

Висина: 23см.
Ширина: 9см.

Земја на потекло: Кина
Шифра:

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница