Продавница

Украсна трева – пвц – Фосфорна средна 10х24см.

800.00мкд


Декоративна трева за во аквариум / кугла.

Висина: 24см.
Ширина: 10см.

Земја на потекло: Кина
Шифра: ЛУФ4

en_USEnglish
0