Продавница

Украсна трева – пвц – Фосфорна голема 10х33см

900.00мкд


Декоративна трева за во аквариум / кугла.

Висина: 33см.
Ширина: 10см.

Земја на потекло: Кина
Шифра:

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница