Trixie – украсна керамика 10см.

440.00мкд


Корал – декоративен детал за во аквариум изработен од пвц.
Висина: 3см
Должина: 10см
Ширина: 10см

Земја на потекло: Германија
Шифра:8809

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница