Trixie – украсна керамика 12х9х7см.

440.00мкд


Корал – декоративен детал за во аквариум изработен од пвц.
Висина: 7см
Должина: 12см
Ширина: 9см

Земја на потекло: Германија
Шифра:8809

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница