Trixie – украсна керамика

490.00мкд


Мост – декоративен детал за во аквариум изработен од пвц.
Висина: 8.5см
Должина: 16см
Ширина: 6.5см

Земја на потекло: Германија
Шифра: 8962

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница