Украсна керамика 22х5см.

490.00мкд


Брод – декоративен детал за во аквариум.
Должина: 22см
Ширина: 5см

Земја на потекло: Кина
Шифра: КБ018Ц

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница