Украсна керамика 20х10см.

490.00мкд


Брод – декоративен детал за во аквариум.
Висина: 11см
Должина: 13см
Ширина: 7см

Земја на потекло: Кина

Шифра: КБ017

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница