Украсна керамика 10х15см.

480.00мкд


Дрво – декоративен детал за во аквариум.
Висина: 10см
Должина: 15см
Ширина: 10см

Земја на потекло: Кина
Шифра: CH6680

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница