Украсна керамика 4х15х16см.

420.00мкд


Замок – декоративен детал за во аквариум.
Висина: 15.5см
Должина: 16см
Ширина: 4см

Земја на потекло: Кина

Шифра: КБ001

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница