Продавница

Украсна керамика (се поврзува на воздушна пумпа) 12х14см.

390.00мкд


Декоративна керамика за во аквариум / кугла.

Висина: 14см.
Ширина: 12см.

Земја на потекло: Кина
Шифра:К-4

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница