Украсна керамика – мост 3х4х8см.

120.00мкд


Мост – декоративен детал за во аквариум изработен од пвц.
Висина: 3.5см
Ширина: 4см
Должина: 8.5см

Земја на потекло: Турција

Шифра: Д-312

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница