Украсна керамика брод 15х5х11см.

300.00мкд


Украсна керамика брод-декоративен детал за аквариум изработен од пвц.
15х5х11см.
Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница