Украсна керамика 7х12х22см.

420.00мкд


Барде – декоративен детал за во аквариум.
Висина: 7см
Должина: 22см
Ширина: 12см

Земја на потекло: Кина
Шифра: CH8526

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница