Продавница

Sobo SB-648A Воздушна пумпа за аквариум / компресор за воздух со два излези

490.00мкд


Sobo SB-648A Воздушна пумпа за аквариум / компресор за воздух со два излези
220-240V, 50/60 Hz, 2 x 4L/h
Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница