Продавница

Shark SB 800F Потопна пумпа за аквариум (800l/h)15 W

790.00мкд


Shark SB 800F

Потопна филтер пумпа за аквариуми до 80 литри вода. Моќност 18 вати со проток на вода од 800 литри на час.

Потопна пумпа за аквариум (800l/h)15 W

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница