Продавница

Shark SB 600F Потопна пумпа за аквариум (600l/h)12 W

640.00мкд


Shark SB 600F

Потопна филтер пумпа за аквариуми до 50-60 литри вода. Моќност 12 вати со проток на вода од 600 литри на час.

Потопна пумпа за аквариум (600l/h)12 W

Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница