Продавница

SEBO WP1200F – Потопна пумпа за аквариум (880l/h 15W)

590.00мкд


SEBO WP1200F – Потопна пумпа за аквариум (880l/h 15W)
Потопна филтер пумпа погодна за аквариуми од околу 30-40 литри вода.
Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница