Продавница

SEBO WP1000F – Потопна пумпа за аквариум (650l/h 15W)

550.00мкд


SEBO WP1000F – Потопна пумпа за аквариум (650l/h 15W)
Потопна филтер пумпа погодна за аквариуми од околу 20-30 литри вода.
Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница