Продавница

Atman AT F201 Потопна пумпа за аквариум (650l/h/0.90m) 15W

1,090.00мкд


Atman AT F201
Потопна филтер пумпа – АтФ 201 – 9 вати моќност. Проток на вода 650 литри на час. Препорачлив за аквариуми од 80 до 100 литри вода.

Потопна пумпа за аквариум (650l/h/0.90m) 15W

– Земја на потекло : Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница