Пумпа за аквариум 600l/h – 8w

690.00мкд


Внатрешна пумпа за аквариум – 1 метар висина
220-240v
50hz
8w
Hmax: 0.6m
Qmax: 600l/h
Шифра: JP-0331
Земја на потекло: Кина

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница