Продавница

Магнет за чистење на стаклото од аквариумот – 5см

280.00мкд


Магнет за аквариум кој служи за отстранување на алгите од аквариумот

5 cm

Земја на потекло : Кина
Шифра: МП530

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница