Продавница

Магнет за чистење на стаклото од аквариумот – 15 cm

420.00мкд


Магнет за аквариум кој служи за отстранување на алгите од аквариумот

15 cm

Земја на потекло : Кина

Шифра: МП532

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница