Продавница

Tetra AquaSafe – Средство за прочистување на водата 50мл

190.00мкд


Algex-Средство против алги. 120 мл
Tetra AquaSafe – Средство за отстранување на хлорот, ги сврзува тешките метали, ја штити слузокожата и шкргите на рибите. Со био заштитната формула водата од чешма се прилагодува на потребите на рибите.
Земја на потекло : ЕУ

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница