Продавница

Sera siporax algovec bio filter medium – (Се става во канистер или пумпа против алги) 210гр.

890.00мкд


Sera siporax algovec bio filter –
(Се става во канистер или пумпа против алги -210гр – доволна количина за аквариум до 600л)
Заедно со “Sera cristal clear filter medium” се комплетно решение за проблемот со алгите.
Земја на потекло: ЕУ

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница