Продавница

Екотор – Протобак Стоп – 35 мл.

180.00мкд


Протобак стоп-против отворени рани и чиреви, стомачна водена болест , гниење на перки , шуги и други кожни и секундарни бактериски инфекции кај аквариумски риби.

35 мл.

Земја на потекло : Македонија
Шифра: 853

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница