Продавница

Екотор – Ихтиопур – 35 мл.

160.00мкд


Ихтиопур-против ICHTHYOPHTHIRIUS MULTIPHILIIS и други паразити кај украсни риби во слатководни и морски аквариуми.

35 мл.

Земја на потекло : Македонија

Шифра: 855

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница