Продавница

Екотор – Протозоекс – 35 мл.

140.00мкд


Протозоекс-антипаразитик, антимикотик. Против бели точки, матна кожа, трулежи на перки и шуги кај аквариумски риби.

35 мл.

Земја на потекло : Македонија
Шифра: 854

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница