Продавница

Екотор – Протозоекс – 12мл.

70.00мкд


Протозоекс-антипаразитик, антимикотик. Против бели точки, матна кожа, трулежи на перки и шуги кај аквариумски риби.

12мл.

Земја на потекло : Македонија
Шифра: 856

0
    0
    Корпа
    Вашата корпа е празна.Врати се во продавница